מבוא להצהרת נגישות - שירה גולן

מפתחי ומנהלי האתר של שירה גולן שירותי משרד במיקור חוץ שמים דגש רב הנגשת האתר לקהל הרחב בצורה שוויונית גם לאנשים עם מוגבלויות. האתר שירה גולן שירותי משרד במיקור חוץ פותח באופן המאפשר חווית גלישה מותאמת תוך מאמצים להפוך את האתר לידידותי ונוח לגלישה ככל האפשר לדרישות כלל קהל הגולשים ומתן שירות שוויוני ונח לכל אחד.

נגישות האתר
האתר שירה גולן שירותי משרד במיקור חוץ משתמש בתוסף CodeNRoll של עמית מורנו. התוסף מאפשר התאמת נגישות אישית של הגלישה באתר. יחד עם התוסף בוצעו התאמות נוספות באופן ישיר על מנת לאפשר נגישות מרבית ברחבי האתר.
התוסף פועל בהתאם לתקן WCAG2.0 ברמה AA בכפוף לתנאי השימוש של היצרן. האחריות לשימוש ויישום האתר חלה על בעלי האתר ו/או מי מטעמם, לרבות התכנים המוצגים בו בכפוף לתנאי השימוש בתוכנה עצמה.

התאמות נגישות באתר
ניווט מקלדת אוטומטי – מאפשר לכל אדם לגלוש באתר בצורה מלאה באמצעות המקלדת בלבד.
ביטול אנימציות / הבהובים – ניתן לבטל אנימציות שונות והבהובים לגלישה מותאמת
ניגודים – בהתאם לצורך ניתן להבהיר או להכהות את המסך
הנגשת תמונות – קיים טקסט אלטרנטיבי לתמונות באתר בצורה
טיפול בטקסט – הקטנה או הגדלה של הטקסט בלחיצת כפתור
גופן קריאה – ניתן לשנות את גופן הכתב לנגיש יותר בלחיצת כפתור
סימון כותרות – סימון לכותרות בצבע בולט בעת הצורך
סימון קישורים ולחצנים – הבלטת לחצנים וקישורים בצבע בולט
ההתאמות הן מיידיות אך חשוב להמתין מספר שניות לאחר בחירת אפשרות של התאמה מהתפריט, עד שהדף יטען במלואו לעדכון מלא של ההתאמות.
המאמצים לשיפור נגישות באתר שירה גולן שירותי משרד במיקור חוץ נמשכים כל העת מתוך מחויבות ומסירות לשימוש נוח ושווה לכלל האוכלוסייה בדגש על אוכלוסיות בעלי מוגבלות.

כמפורט במסמך לעיל, בוצעו באתר מגוון התאמות על מנת לאפשר גישה רבה ככל האפשר לגולשי האתר. יתכן וקיימים עמודים באתר בהם טרם בוצעו התאמות נגישות, או שהפתרון הטכנולוגי המתאים אינו קיים או זמין אך היו בטוחים שאנחנו פועלים על מנת לשנות זאת.

פניות בנושאי נגישות
אם ברצונכם ליצור איתנו קשר לגבי נגישות האתר, אתם מוזמנים לשלוח מייל לכתובת shira7877@gmail.com או ליצור קשר בטלפון: 0524318881
במידה ונתקלתם ללא התאמת נגישות קיימת או בעמוד שנדרשת בו התאמה נוספת מעבר לקיים, תוכלו לפנות אלינו ונעמוד לרשותכם

תפריט נגישות