השירותים שלנו

פתרון מושלם לכל עסק אשר זקוק
לשירותי מזכירות ואדמיניסטרציה 
באמצעות שירותי חוץ

שירות מותאם באופן אישי לכל עסק לפי צרכיו

השירותים ניתנים בדרכים המתקדמות, החדשניות והיעילות הקיימות היום תוך שירות אישי, מקצועי וצמוד לכל לקוח.
ניתן לבחור שירות אחד,
לשלב בין שירותים לכל עסק.
אם לא מצאתם את מה שאתם מחפשים, אנא השאירו לנו פרטים ונבדוק אם נוכל להתאים עבורכם את מה שאתם צריכים.

השירותים ניתנים בדרכים המתקדמות, החדשניות והיעילות הקיימות היום תוך שירות אישי, מקצועי וצמוד לכל לקוח.
ניתן לבחור שירות אחד, לשלב בין שירותים לכל עסק.
אם לא מצאתם את מה שאתם מחפשים, אנא השאירו לנו פרטים ונבדוק אם נוכל להתאים עבורכם את מה שאתם צריכים.

עבודות משרד ואדמיניסטרציה ניהול משרד ומשימות שוטפות

העסק מצליח, קהל הלקוחות גדל וכך גם היקף העבודה. הלקוחות דורשים מענה, יש יותר פניות ויותר התעסקות מול רשויות ואדמיניסטרציה משרדית. כדי להימנע ממצב של עומס יתר על בעל העסק אני מציעה לכם שירותי ניהול משרד ומשימות שוטפות כדי להוריד את לחץ העבודה ולנהל עבורכם את המשרד ביעילות ובמקצועיות.

השירות כולל: ניהול בק אופיס שוטף הכולל מעקב אחר מיילים, מתן שירותי Word / Excel, טופסולוגיה, עריכה וסידור מסמכים. כמו גם, התנהלות מול רשויות ונותני שירותים שונים וניהול ספקים.

ניהול כספים הנהלת חשבונות וגבייה

הבסיס החשוב כל חודש עבור עסק מצליח הוא ניהול הגבייה מול הלקוחות, הספקים והקפדה על תזרים העסק. עסק המתנהל נכון פיננסית הוא עסק מצליח! בשל החשיבות הרבה בתחום זה, אני מציעה שירותי גבייה לעסקים הכוללים שירותים נוספים שמסירים מבעל העסק את הצורך להתעסק בהם ולהתרכז בלנהל את העסק בתחום המומחיות שלהם.

השירות כולל: ניהול מלא של תהליך הגביה. מעקב אחר כניסת תשלומים והוצאות. הנפקת חשבוניות וקבלות, שליחת מסמכים ובקשות לנותני שירותים. מעקב תזרימי ואיסוף חומרים חודשיים לרואה חשבון.

ליווי מקצועי ניהול פרויקטים

עסקים רבים מקימים פרויקטים מיוחדים לצרכי התייעלות ושדרוג העסק ורוצים גורם זמני בעל ניסיון שינהל אותם במקצועיות. לכן אנו מציעים את השירות – ניהול פרויקטים, ניהול הפרויקט מרגע תחילתו ועד סיומו, השגת אנשי מקצוע רלוונטים, בירורים עבור הפרויקט, ניהול מערך סקרים, חתימת חוזים וניהול הפרויקט בפועל. אחד מהפרויקטים שניהלנו הוא סקר שביעות רצון אחיות בבתי חולים של כללית. ניהלנו מערך סוקרות ב-7 בתי חולים בארץ של כללית, עבור סקר שביעות רצון על שירות האחיות. כל חולה היה צריך למלא את הסקר – פרויקט משמעותי ומכובד שנמשך חצי שנה.

השירות כולל: ניהול פרויקטים מורכבים מרגעי התכנון, הכנת התשתית, אנשי מקצוע רלוונטיים וליווי מלא עד לסיום הפרויקט.

ניהול פרויקטים

עסקאות חדשות הפקה וטיפול בהצעות מחיר

תהליך סגירת עסקה מול לקוח חדש עלול לקח זמן ממושך ולעיתים דורש שינוי בנוסח ההצעות, התאמה מול דרישות הלקוח וביצוע פולואפ כדי לא לאבד את הלקוח לטובת מתחרים. בזמן שבעל העסק ממשיך לטפל בעניינים השוטפים, אני דואגת להצעות המחיר והטיפול מול הלקוחות תוך עדכון שוטף מול הלקוח.

השירות כולל: עריכה ושליחה של הצעות מחיר, הזמנות עבודה, תעודות משלוח וכו׳. ניהול רישום, מעקב מדוקדק וביצוע פולואפ עד לסגירת העסקה.

כוח אדם חדש השמות וגיוס עובדים

לכל עסק ומעביד חשוב לגייס עובדים מתאימים לעסק שלו. אני מציעה לכם שירות מקיף לגיוס עובדים המעניק מענה מרגע כתיבת המודעה, פרסום במקומות הנכונים, סינון המועמדים ואפילו ראיונות. אני דואגת להביא לידי ביטוי את צרכי העסק מול המועמדים.

השירות כולל: פרסום משרה, ראיונות, סינון ועד למציאת 3 מועמדים ראויים. פרסום משרה, ראיונות, סינון ועד למציאת 3 מועמדים ראויים.

איך התהליך עובד?

01 שיחה מקדימה

שיחה ראשונית בה אני מכירה את העסק ואת צרכיו, מהו השירות שאתם מחפשים ומה מתאים לכם. זו ההזדמנות שלי להבין מיהו בעל העסק שעומד מולי ומהו השירות שהכי מתאים לו.

02 בניית תוכנית

בהמשך לשיחת ההיכרות, אני אוספת את כל הפרטים החשובים ויוצרת תכנית עבודה מותאמת אישית ללקוח. 

03 יוצאים לדרך

לאחר הסכמה על תכנית העבודה וחתימה על הסכם התקשרות מסודר, אנחנו יוצאים לדרך עבודה משותפת ומוצלחת.

נשמח לעמוד לשירותכם ולעבוד יחד!

תפריט נגישות